Producenci

Francodex Szampon z dimetykonem przeciw pasożytom dla psa i kota 200ml [FR172466]

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 29,12 zł

Cena regularna:

29.12
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: FRANCODEX
Kod produktu: 18424 [16739699]

Opis

Francodex Szampon dla psów i kotów przeciw pasożytom, z dimetykonem


Szampon natychmiastowo działa na pasożyty: dimetykon działa jak pułapka, która wabi i więzi pasożyty. Pasożyty, nie mogąc się już ruszać, spadają ze zwierzęcia lub mogą zostać usunięte poprzez ich wyczesanie z sierści.

Działanie szamponu jest wyłącznie mechaniczne, bez pestycydów i chemicznych środków owadobójczych, co sprawia, że ​​jest to produkt bezpieczny także dla samic ciężarnych i karmiących. Ponadto jego neutralne pH i delikatna baza myjąca sprawiają, że nadaje się do częstego stosowania.



Sposób użycia:

Wstrząsnąć przed użyciem. Nanieść na zwierzę przed zwilżeniem i wmasować, aby dobrze rozprowadzić produkt. Pozostawić na kilka minut, a następnie dokładnie spłukać. Unikać wszelkiego kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Pozwolić zwierzęciu wyschnąć na świeżym powietrzu, z dala od przeciągów. Gdy sierść wyschnie, wyszczotkować zwierzę, aby usunąć pasożyty. W razie potrzeby ponowić czynność po 10 dniach. Ponieważ środowisko jest często zanieczyszczone, konieczne jest odkażenie środowiska zwierzęcia i innych zwierząt w gospodarstwie domowym.
 


Środki ostrożności dotyczące stosowania:

Do użytku zewnętrznego. Nie połykać. Nie dopuścić do połknięcia przez zwierzę. W przypadku konsultacji z lekarzem należy zachować pojemnik lub etykietę. Trzymać z dala od dzieci. Produkt przeznaczony dla zwierząt.



Skład:

3,8% m / m dimetikon



EAN: 3283021724668

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl