Koszt i czas dostawy

Darmowa dostawa

Przedstawiamy system bezpłatnej dostawy. 

  • dla zamówienia o wartości 250 - 499,99 zł, jeżeli wysyłka musi być realizowana w ilości większej niż jedna paczka, za pierwszą paczkę dla danego zamówienia nie pobieramy opłaty. Każda kolejna paczka, jest płatna zgodnie z cennikiem dostaw. Jeżeli zamówienie mieści się całkowicie w jednej paczce, wysyłka jest bezpłatna.
  • dla zamówienia o wartości 500-749,99 zł, jeżeli wysyłka musi być realizowana w ilości większej niż dwie paczki, za pierwsze dwie paczki dla danego zamówienia nie pobieramy opłaty. Każda kolejna paczka, jest płatna zgodnie z cennikiem dostaw. Jeżeli zamówienie mieści się całkowicie w dwóch paczkach, wysyłka jest bezpłatna.
    Jeżeli zamówienie mieści się w jednej paczce, wysyłka jest bezpłatna.
  • dla zamówienia o wartości 750-999,99 zł, jeżeli wysyłka musi być realizowana w ilości większej niż trzy paczki, za pierwsze trzy paczki dla danego zamówienia nie pobieramy opłaty. Każda kolejna paczka, jest płatna zgodnie z cennikiem dostaw.  Jeżeli zamówienie mieści się całkowicie w trzech paczkach, wysyłka jest bezpłatna.
  • dla zamówienia o wartości 1000 - 1249,99 zł, jeżeli wysyłka musi być realizowana w ilości większej niż cztery paczki, za pierwsze cztery paczki dla danego zamówienia nie pobieramy opłaty. Każda kolejna paczka, jest płatna zgodnie z cennikiem dostaw. Jeżeli zamówienie mieści się całkowicie w czterech paczkach, wysyłka jest bezpłatna.
  • dla zamówienia o wartości 1250 - 1499,99 zł, jeżeli wysyłka musi być realizowana w ilości większej niż pięć paczek, za pierwsze pięć paczek dla danego zamówienia nie pobieramy opłaty. Każda kolejna paczka, jest płatna zgodnie z cennikiem dostaw. Jeżeli zamówienie mieści się całkowicie w pięciu paczkach, wysyłka jest bezpłatna.
  • dla zamówienia o wartości powyżej 1500 zł wysyłka jest całkowicie bezpłatna, niezależnie od liczby paczek.
Koszt
Każda pierwsza paczka dla zamówienia o wartości przekraczającej 250 zł jest bezpłatna, czyli jeżeli zamówienie zmieści się w jedną paczkę, nie ponosisz kosztu dostawy.
 

Czas dostawy


Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 
 
darmowa dostawa, GSL, Inpost, paczkomaty, błyskawiczna dostawa, kurier, odbiór osobisty, shipping
 
darmowa dostawa, GSL, Inpost, paczkomaty, błyskawiczna dostawa, kurier, odbiór osobisty, shipping
 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl