Formy płatności

Dostępne formy płatności dla Klientów Dla Przyjaciela

PRZELEW NA KONTO BANKOWE

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Dane do przelewu: 

Bukle Horeca Göksel Şahin

ul. Stanisława Chudoby 82C

03-287 Warszawa

Alior Bank: 27 2490 0005 0000 4500 1417 6733

 

ZA POBRANIEM

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

PRZELEW NATYCHMIASTOWY ZA POŚREDNICTWEM PŁATNOŚCI SHOPER

Płatność za pośrednictwem seriwsu Shoper Powered by Blue Media - serwis Shoper pozwala dokonać bezpiecznej płatności przelewem z większości polskich banków, jak również kartą kredytową.

Pałatności Shoper to system szybkiej płatności przez Internet, dzięki któremu wysyłka towaru następuje niezwłocznie po dokonaniu transakcji, tak samo szybko jak w przypadku płatności za pobraniem.

Po zatwierdzeniu zamówienia w sklepie należy wybrać formę płatności.
Wybierz kartę płatniczą Visa lub MasterCard (w przypadku płacenia kartą płatniczą) albo BANK (w przypadku przelewu), z którego dokonasz wpłaty. Spowoduje to przekierowanie do strony logowania tego BANKU. Po zalogowaniu się na konto wyświetli się wypełniony formularz przelewu na rachunek firmy Shoper. Należy dokonać płatności poprzez zatwierdzenie tego formularza. BANK potwierdzi wówczas dokonanie transakcji dzięki czemu będziemy mogli od razu wysłać do Ciebie zamówione produkty.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za trasakcję dokonaną kartą płatniczą dokonamy zwrotu na rachunek bankowy przypisany do tej karty.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl